Vybavení

Diagnostické vybavení

Software:

Pro diagnostiku pohybového projevu využíváme ve Slaném nejmodernější vybavení. V případě software se jedná o špičkový profesionální program Dartfish, ve kterém je možné vytvářet podrobné rozbory a analýzy. Ty tak lze využít k okamžitému vyhodnocení chyb a jejich následné nápravě. Široká škála funkcí, které tento program nabízí, zaručuje skutečně možnost hluboké analýzy, která svým rozsahem může dokonce soužit pro účely výzkumu.

Kamery:

O snímání pohybu se starají dvě špičkové kamery. Ty snímají pohyb hráče ze dvou rovin – čelní a boční tak, aby bylo možné odhalit i ty nejmenší nedostatky. Při odhalování chyb u rychlých pohybů, což bruslení bezesporu je, je kvalita kamer rozhodující.

 

Vybavení potřebné k realizaci pohybu

Jistící rám:

Kvalitní jistící rám je zárukou bezpečného provozu jak pro malé děti, i dospělé. Jeho masivní konstrukce bezpečně udrží jak malé dítě, tak i dospělého sportovce. Pro případ pádu je vybaven i pojistkou, která okamžitě zastaví pás. Součástí rámu jsou dvě nastavitelná madla, která slouží k opoře při bruslení a také závěsný systém, na který se upíná hráč.

Jezdící pás:

 

Ostatní vybavení

Ke komplexnímu rozvoji, který je zapotřebí k tomu, aby se hráč skutečně posouval dál, je Slánský skatemill vybaven i dalšími pomůckami. Jedná se o:

  1. Umělý led v celé ploše skatemillu
  2. Brána
  3. Terče
  4. Pass plate (přihrávací deska)
  5. Další tréninkové pomůcky (medicimbally atp.)
  6. a mnoho dalšího…

 

 

Zázemí

Sociální zařízení:

Věříme, že pro kvalitní trénink jsou důležité i maličkosti, které mohou být mnohdy snadno přehlížené. Proto pro vás máme připravenou nově vybudovanou převlékárnu se sprchou a toaletou. Tak, aby vás nic nerozptylovalo od přípravy na trénink.


Pro doprovod:

Pro rodiče, ale nejen pro ně, je připraveno zázemí v podobě malé kuchyňky, kde si můžete v případě čekání vychutnat kávu a z křesla sledovat na obrazovce probíhající trénink i s veškerou analýzou, která bude hráčovi dávána. Na obrazovce se totiž zobrazuje přesně to, co vidí trenér i hráč.

 

logoff

Skatemill Aréna - Záruka poctivé práce a skvělého přístupu.

petr.ujfalusi@hdcczech.cz

+420 606 743 109

Fakturační údaje

TGM Services s.r.o.
ve spolupráci HK Lev Slaný

Zimní stadion Slaný
Lacinova 1720, 274 01 Slaný

IČ: 03567931

DIČ: CZ03567931

lw