O nás

O Slánský skatemill se stará tým zkušených odborníků, kteří mají jediný úkol – posunout Vás dál. Svěřte se do péče trenérů Petra Ujfaluši, Dušana Kříže, či Pavla Šelichy, kteří tvoří zkušené trenérské trio. Trenéři jsou zaškoleni pod vedením Mgr. Jakuba Loučky, který má mnohaleté mezinárodní zkušenosti s využíváním skatemillu v Nymburce. Šéftrenér Petr Ujfaluši byl vyškolen a certifikován v mezinárodní společnosti HDTS, zabývající se vývojem technologií bruslařských trenažerů a jejich výrobou. To je zárukou poctivé práce a skvělého přístupu, který Vás ve Slánské aréně čeká. Ve spojení s nejmodernější technologií, která je v dnešní době k dispozici, pro Vás vytváříme jedinečné podmínky toho, jak Vás posouvat v hokejovém životě dál!

Trenéři:

Petr Ujfaluši

šéftrenér skatemillu Slaný

Většinu své hokejové kariéry strávil v hokejovém klubu HC Verva Litvínov. Vystudoval vysokou školu v oboru sportovní a kondiční specialista, v době studia působil jako hráč a kondiční trenér v univerzitním týmu Engineers Prague, se kterým se v roce 2019 stal vícemistrem mezinárodního univerzitního hokeje a o rok později mistrem české univerzitní soutěže.
Nyní kromě Slaného působí v hokejovém centru HDC Czech Republic jako skills coach v oblasti techniky bruslení a střelby. Během své trenérské praxe na bruslařském trenažeru školil další trenéry nejen z České republiky, ale i ze Švédska, Polska či amerického Detritu.

Dušan Kříž

trenér

Odchovanec Slánského hokeje, který zná zdejší prostředí lépe, než kdokoliv jiný. Své dlouholeté trenérské zkušenosti dokáže efektivně využít jak v práci s dětmi, tak i s dospělými. Poctivá práce a skvělý přístup jsou předností, která posouvá jeho svěřence vždy o kus dál. Dušan Kříž je zárukou dobře odvedené práce, se kterou budete spokojeni.

  • Držitel licence „B“

Pavel Šelicha

trenér

je dalším z odchovanců slánského hokeje, za jehož tým v minulosti nastupoval v 2.Národní hokejové lize. Po ukončení hokejové kariéry se stal oporou trenérského týmu slánské mládeže. Jeho nabyté zkušenosti teď předává hokejistům nejen přímo na ledě, ale i na slánském bruslařském trenažeru, kde v současnosti trénuje jak začínající i dospělé hráče. Jeho pozitivní přístup a hokejový zápal do tréninku jistě oceníte i vy!

  • Držitel licence „C“

logoff

Skatemill Aréna - Záruka poctivé práce a skvělého přístupu.

petr.ujfalusi@hdcczech.cz

+420 606 743 109

Fakturační údaje

TGM Services s.r.o.
ve spolupráci HK Lev Slaný

Zimní stadion Slaný
Lacinova 1720, 274 01 Slaný

IČ: 03567931

DIČ: CZ03567931

lw