O nás

O Slánský skatemill se stará tým zkušených odborníků, kteří mají jediný úkol – posunout Vás dál. Svěřte se do péče trenérů Mgr. Radka Hlavatého, Dušana Kříže, či Pavla Šelichy, kteří tvoří zkušené trenérské trio. Trenéři jsou zaškoleni pod vedením Mgr. Jakuba Loučky, který má mnohaleté mezinárodní zkušenosti s využíváním skatemillu v Nymburce. To je zárukou poctivé práce a skvělého přístupu, který Vás ve Slánské aréně čeká. Ve spojení s nejmodernější technologií, která je v dnešní době k dispozici, pro Vás vytváříme jedinečné podmínky toho, jak Vás posouvat v hokejovém životě dál!

Trenéři:

Mgr. Radek Hlavatý

šéftrenér skatemillu Slaný

Absolvent univerzity Karlovy, fakulty tělesné výchovy a sportu, profesionální trenér a odborník na kondiční přípravu. Radek mimo jiné zastává funkci kondičního trenéra u mládežnické reprezentace. Poctivý přístup, odbornost a zkušenosti, to je to, co Vám Radek může nabídnout pro to, aby vás dokázal posunout dál.

  • Absolvent FTVS, specializace lední hokej
  • Držitel licence „A“

Dušan Kříž

trenér

Odchovanec Slánského hokeje, který zná zdejší prostředí lépe, než kdokoliv jiný. Své dlouholeté trenérské zkušenosti dokáže efektivně využít jak v práci s dětmi, tak i s dospělými. Poctivá práce a skvělý přístup jsou předností, která posouvá jeho svěřence vždy o kus dál. Dušan Kříž je zárukou dobře odvedené práce, se kterou budete spokojeni.

  • Držitel licence „B“

Pavel Šelicha

trenér

je dalším z odchovanců slánského hokeje, za jehož tým v minulosti nastupoval v 2.Národní hokejové lize. Po ukončení hokejové kariéry se stal oporou trenérského týmu slánské mládeže. Jeho nabyté zkušenosti teď předává hokejistům nejen přímo na ledě, ale i na slánském bruslařském trenažeru, kde v současnosti trénuje jak začínající i dospělé hráče. Jeho pozitivní přístup a hokejový zápal do tréninku jistě oceníte i vy!

  • Držitel licence „C“

logoff

Skatemill Aréna - Záruka poctivé práce a skvělého přístupu.

Hlavaty.Radek@seznam.cz

+420 605 561 336

Fakturační údaje

TGM Services s.r.o.
ve spolupráci HK Lev Slaný

Zimní stadion Slaný
Lacinova 1720, 274 01 Slaný

IČ: 03567931

DIČ: CZ03567931

lw